Galatea - Sürükleyici Kurgu

Galatea nedir?

Sürükleyici okuma

Okuyup duyarken hissedeceğiniz hikâyeler! Duyularınızı aksiyonun içine çekecek görsel, ses ve titreşim efektlerinin keyfini çıkarın.

Taze İçerik

Galatea, çok satan yazarlardan oluşan özel kütüphanesiyle yüzlerce orijinal seri ve bağımsız hikâyeye ev sahipliği yapıyor. Her gün yeni bölümler yayınlanıyor!

Kişiselleştirilmiş Okuma Deneyimi

Hiçbir birey aynı değildir; hiçbir okuma deneyimi de aynı değildir! Çevrimdışı Okuma ve Karanlık Mod dahil olmak üzere Galatea'nın tadını istediğiniz gibi çıkarın!

Farklı türler keşfedin.

Çağdaş romantizm, milyarder kötü çocuk , motosiklet romantizmi, macera, gerilim ve çok daha fazlasının tadını çıkarın!

Ama yalnızca bizim sözümüze güvenmekle kalmayın...

Bu uygulamaya bayılıyorum!

Harika kitaplar. Ayırdığınız vakte değiyor. Romanları okurken yaşıyorsunuz. Her öykü birbirinden güzel!

Moleshia, Galatea okuyucusu

Sıkı bir okuyucu olarak...

Bu uygulamayı keşfettiğim için çok heyecanlıyım! Her bölümü okurken heyecandan başım dönüyor! Muhteşem!

Brooke, Galatea okuyucusu

Galatea'da okuduğum her kitaptan keyif aldım!

Galatea'yı şiddetle tavsiye ediyorum! Okurken sürükleyici deneyimi yaşamaktan hoşlandığınız oldukça çeşitli kitaplar var!

Bermychic, Galatea okuyucusu

Gelmiş geçmiş en iyi uygulama!

Kesinlikle 5 yıldız veriyorum! Şimdiye kadar okuduğunuz en iyi kitapları arıyorsanız, kesinlikle uygulamayı indirin. Söz veriyorum hayal kırıklığına uğramayacaksınız ❤️

Elizabeth, Galatea okuyucusu

Hadi harika bir hikâyeye yelken açın! Galatea'nın çok satan kurgu serileri parmaklarınızın ucunda. Milyonlarca okuyucu, unutulmaz romanlardan oluşan kütüphanemize doyamıyor. Sesli kitaplar, e-kitaplar, romanlar ve sürükleyici kurgu hikâyelerinden oluşan geniş koleksiyonumuzun keyfini çıkarın. Her gün eklenen yeni bölümler ve kitaplarla her arzuya uygun bir hikâyemiz var. Şekil değiştirici romantizminden, aşık olan vampirlere, paranormal romantizm, gerilim, çağdaş romantizm, motosiklet kulübü romantizmi, kötü çocuk milyarderler, yasak aşklar, görücü usulü evlilikler, fantezi serileri, bilimkurgu kitapları ve daha fazlası! Chatleşme ve diğer sürükleyici okuma unsurlarını içeren 400'den fazla hikâye arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni ve çok satan yazarların özel çevrimiçi romanlarını okuyun. Milenyum Kurtları, 1 numaralı çok satan kurt adam romantizm serisi; Anlaşma, en popüler milyarder romantizm hikâyemiz; ve çığır açan fantezi serisi, İyilik Meleği AŞ.

Galatea logo

Sınırsız kitap, sürükleyici deneyimler.

Galatea FacebookGalatea InstagramGalatea TikTok